» 2015

MotoLužany 2015 jsou za námi a my opět musíme smeknout, jakou jste dělali perfektní atmosféru. Opravdu všem patří velké DÍKY!!!
Počasí nám tentokrát přálo a i páteční mikropřeháňky byly spíše příjemné. Sobota pak pařák, že se na odpolední kapely dělal „kotel“ v bezpečí stínu u pivních píp smile.

Dost nás zaskočilo kolik vás přijelo a ačkoli jsme měli na všem slušnou kapacitní rezervu, tak ani ta nestačila. Předchozí 2 ročníky byly prakticky stejné na 3 100 lidech, takže jsme letos MotoLužany udělali s navýšením pro dalších 500 lidí. JENŽE VÁS PŘIJELO 4 298! Čímž jste sice vytvořili zřejmě největší letošní motosraz v ČR, ale taky jsme si to díky tomu slízli u píp, protože ty nestíhaly a navíc v sobotu večer zkolabovaly ToiToiky. Což je nám hrozně líto, protože sami víme, jak zrovna tyhle 2 věci dokážou nasrat (a to doslova).
U těch ToiToiek by ale bylo dobré se zmínit, že to byly nejmodernější modely se splachováním a bohužel dost lidí nespláchlo a další návštěvníci jen
přidávali své příspěvky, což vedlo k nevyhnutelné hnědé katastrofě. Každopádně pro nás je to poučení pro příští rok a budeme to muset nějak technicky vyřešit, protože tohle se nedá pokrýt jen zvýšením počtu kabinek.
Přijměte naši omluvu (i když nám to spíš nečekaně přistálo na hlavách) a doufáme, že to pro nikoho není záminka nepřijet příští rok.

A teď k pozitivnějším věcem. Opět se vám podařilo trhnout pivní rekord, který je tedy momentálně 28 120 piv (samozřejmě půllitrových).
Dalším rekordem je počet motorek: 1 877. A jedna zpráva od kapitána Morgana: „Vyžunkli jste 2 400 panáků mého kořeněného rumu holoto!“.

Také nesmíme zapomenout uvést, že nám opět nebyla hlášena žádná krádež, což je již 3. ročník po sobě a naše bezpečnostní opatření jsou tedy správně vytvořená. Nezanedbatelný díl je ale samozřejmě na vás, návštěvnících, protože vy máte nejvíce očí a uší cool

Jsme také rádi, že zvýšení vstupného nemělo žádný vliv na návštěvnost (spíše naopak embarassed) a jelikož chceme, aby se vám sraz líbil, budeme rádi za jákékoli nápady na zlepšení.
Smysluplné kritice se nebráníme a hrozně rádi si samozřejmě přečteme i nějakou tu pochvalu. To nám vždycky dodá energii wink

Moto-Guzzi-negativ
V průběhu srazu si bylo možné si zajezdit v rámci demo jízd na Moto Guzzi. Více >ZDE<.

lukas-petracek


Do sobotního programu jsme zařadili kaskadérskou trial show v podání Lukáše Petráčka >web<.

 

Z bezpečnostních důvodů (sucho) byl zrušen ohňostroj. Ohňovou náhradou bylo páteční vystoupení skupiny Akáda & Meče blesky >web< >Facebook<.

3 hodiny před vystoupením nám zavolala kapela Stresor, že nepřijede, protože prý s nimi basák už asi nechce hrát. 凸(-_-)凸
Naštěstí se našla velice vstřícná kapela Soumrak Band, která se vzdala popíjení na jiné akci a ihned po jejich koncertu se přiřítili k nám, aby zaplnili díru v programu. A bylo to skvělé. Díky!

Pátek:
17.00 zahájení srazu
17.30 Fénix
   – soutěž
19.30 Wanastowi Vjecy Revival
   – soutěž
21.30 Dymytry
   – ohňová show Akáda & Meče blesky
   – soutěž s Kapitánem
23.30 De Bill Heads
   – soutěž
1.30 R+ Members Club (Rammstein rev. Liberec)
Sobota:
10.30 Alžběta
12.00 SPANILÁ JÍZDA
12.30 Ty krávo
   – soutěž o nejhezčí motorku
   – kaskadér Lukáš Petráček
15.00 Self Defence
   – soutěž
17.00 Alibi rock
   – soutěž
19.00 Ready Kirken
   – kaskadér Lukáš Petráček
   – soutěž
21.00 Špejbl’s Helprs AC/DC rev.
   – Miss Mokré tričko
23.30 Horkýže Slíže
   – soutěž
1.30 Stresor  Soumrak Band


Rozhovor na rádiu Pohoda:


Mapa spanilé jízdy – délka 37 km – odjezd v sobotu ve 12 h.


spanilá jízda MotoLužany 2015

Fotky z akce:

Komentáře   
0 # » 2015Lachlan 2023-11-12 21:53
Everything is very open with a precise explanation of the challenges.
It was truly informative. Your website is very
useful. Thanks for sharing!

Also visit my web page; can you buy cialis online: https://vtopcial.com/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat